|| STRONA GŁÓWNA / HOME luczaj.com || BLOG "ŁUKASZ ŁUCZAJ i ROŚLINY" lukaszluczaj.pl ||


WARSZTATY DZIKI OGRÓD
8-9 czerwca 2024

lukasz.luczaj@interia.pl

Rzepnik & Pietrusza Wola k. Krosna (Pogórze Dynowskie, przedpole Beskidu Niskiego, SE Poland)

termin zajęć: 8.06 (sobota, od 9.00) - 9.06.2024 (niedziela do ok. 16.00), miejsce: Rzepnik 20A, powiat Krosno (w pobliżu Beskidu Niskiego i Bieszczadów).


Pełny koszt warsztatów to 1200 zł, osoby niepełnoletnie mogą przyjechać tylko z pełnoletnim opiekunem.

Rezerwacja pełna miejsca polega na wpłacie zadatku 400 zł na konto firmy:
ETNOBOTANIKA Łukasz Łuczaj, Pietrusza Wola 86, 38-471 Wojaszówka
nr konta 16 1500 1490 1214 9004 8029 0000
z dopiskiem "kurs dzikie rośliny jadalne" i podaniem daty warsztatu

Koniecznie należy zawiadomić mnie mailowo o wpłacie podając adres i TELEFON kontaktowy na wypadek odwołania warsztatów. Proszę dowiedzieć się przed wpłatą czy są jeszcze miejsca i poinformować czy chodzi o udział z noclegiem czy bez (cena ta sama).

Druga część kwoty płatna na miejscu (lub przelewem przed). Do 10 dni przed warsztatami jest możliwość anulowania rezerwacji i zwrotu zadatku, nie dotyczy to voucherów.

Na warsztatach pokazuję 200-300 gatunków dzikich roślin rodzimych lub obcych odpowiednich do naturalizacji. Opowiem też o zasadach tworzenia dzikiego ogrodu, przesadzania i rozsiewania gatunków, a także zasadach kompozycji. Program warsztatu będzie dostosowany do potrzeb uczestników (więcej oznaczania gatunków lub więcej ogordnictwa i projektowania wg tego co grupa ustali). Uwaga! Na tych warsztatach wyżywienie jest we własnym zakresie poza jedną kolacją wieczorem w sobotę, gdzie będziemy robić dania z zebranych dzikich produktów.

Dla pierwszych kilku zarejestrowanych osób istnieje możliwość noclegu/noclegów w miejscu warsztatów - proszę napisać o tym w mailu to podam detale - trzeba obowiązkowo przywieźć śpiwór. Jedna sprawna łazienka (ubikacja plus wanna) :(. Można przyjechać pod wieczór w piątek: w godz. 18-22 w chacie będzie wtedy ktoś czekał, który pokaże, gdzie co jest - jest to lepszy sposób na zaczęcie warsztatów... rano jest się wypoczętym i można więcej się nauczyć. Osobom, które w piątek wyjeżdżają bardzo późno z Warszawy radzę znaleźć na piątek nocleg pod drodze.

Dodatkowe kilka osób może być przyjęte z noclegiem przez siebie zorganizowanym. Rezerwuję sobie prawo do przeniesienia warsztatów do innej lokalizacji o podobnym standardzie z przyczyn technicznych do innej lokalizacji do 60 km od Rzepnika (nigdy się to nie zdarzyło jeszcze co prawda...).STRONA GŁÓWNA


Zalecana rozdz. 800x600, Standard kodowania ISO 8859-2